Osobní hygiena, ochrana

Praktické doplňky pro klíčivou hygienu na cestách - ručníky, toaletní lopatky, izotermické fólie, mýdla apod.

I na těch nejdelších trecích je třeba o sebe pečovat a čas od času si dopřát nějaké to pohodlí – čím delší trek je, tím více péče tvé tělo bude vyžadovat. Proto jsme pro tebe připravili nabídku vybavení, které ti i v náročných podmínkách a daleko od civilizace pomohou zůstat v klidu a pohodě.

V potoce jako v lázních

Čistota je půl zdraví a často i půl treku. Určitě si vybavuješ některé obzvlášť horké dny v nekonečných stoupáních, po kterých ti na mysl nepřišlo nic jiného, než bujaré skákání do pořádně ledového potoka – no a při takové koupeli se už rovnou vyplatí vyprat nějakým ekologicky šetrným pracím prostředkem a konečně umýt to špinavé nádobí od snídaně – pro takové chvíle je tu naštěstí řešení v jediné lahvičce – Wilderness Wash od značky Sea to Summit. Po koupeli se pak už jen stačí utřít třeba ultralehkým ručníkem Pocket Towel či ještě lehčím Airlite Towel. A když přijde čas na čištění zubů, tak se můžeš spolehnout na kompletní cestovní sadu na dentální hygienu od léty prověřeného výrobce Curaprox.

Když přijde čas…

Když už jsme u šetrnosti k přírodě, do které tak rádi vyrážíme, tak nikdy nezapomeň na zásady Leave No Trace, které ti ve chvílích potřeby pomůže snadno dodržet naše originální toaletní lopatka Travelight nebo americké lopatky TheTentLab Deuce. Zbytečné zátěži životního prostředí toaletním papírem se zase můžeš vyhnout s přenosným bidetem Culo Clean, který snadno našroubuješ na jakoukoliv PET lahev. Ženy jistě ocení i utěrku na osobní hygienu Kula Cloth.

Co se týká bezpečnosti v horách, tak bys neměl zapomínat na často opomíjenou, ale přesto “povinnou” součást lékárničky – izotermickou fólii, která tě ve chvílích nouze může ochránit před životu nebezpečným prochladnutím.

Zobrazuji všech 25 výsledků

Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků nás doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Podívej se na naše recenze na Heurece.

Téměř celé ultralight vybavení mam z gramina, a určitě nenakupuji naposledy. E-shop nenabízí žádnych bambilion nesmyslných produktů, pouze kvalitní a funkční zboží, takže se nakupuje lehce :)
Anonym, před měsícem
Bez připomínek, vše funkční, děkuji, TOM
Anonym, před měsícem
vstřícné a rychlé jednání při výměně zboží
Anonym, před měsícem

×