Naše speciálka na ultralehké turistické vybavení Travelight mění název na Gramino. Vše ostatní zůstává 💛. Přečti si více

Výměna či vrácení zboží

Kdyby ti vybrané zboží nesedělo nebo nevyhovovalo, rádi ti ho vyměníme. Do 14 dní nám můžeš zboží vrátit.

Zboží zakoupené přes náš e-shop Gramino.cz nám můžeš bez starostí vrátit nebo jej vyměnit do 14 dnů od jeho převzetí. Ujisti se, že je zboží v původním stavu, nepoužité, nepoškozené a v původním balení. Pokud nemáš jistotu ohledně zvolené velikosti, zacházej prosím s produktem opatrně a neporušuj originální visačky. V případě nejasností nebo jakéhokoliv problému se na nás neváhej obrátit.

Postup výměny nebo vrácení zboží

Vyplň tento krátký formulář a odešli nám jej na email info@gramino.cz, případně jej vytiskni a přilož ke zboží. Pro zaslání zboží zpět k nám si můžeš vybrat jednu z možností níže.

1. Zaslání kurýrem na naši adresu

Zboží nám zašli na adresu: Gramino s.r.o., Míru 31, 739 61 Třinec – Kanada, +420 792 372 934, info@gramino.cz. Můžeš si stáhnout předvyplněný štítek a zboží doručit na naši adresu libovolným přepravcem.

2. Zaslání přes Zásilkovnu

  • Zabalenou zásilku zanes do jakéhokoliv podacího místa Zásilkovny (seznam poboček nalezneš zde).
  • Obsluze podacího místa sděl unikátní zpětný kód pro náš obchod: 90650988.
  • Obsluha podacího místa vytiskne a přilepí štítek na zásilku a předá ji do přepravy. Jako potvrzení obdržíš doklad o předání zásilky.
  • Částka za přepravné (59 Kč) ti bude stržena z celkové částky za vrácené zboží, nebo ti bude účtována při výměně zboží.

×