Sea To Summit

Australská značka inspirována dobrodružstvími ze všech nadmořských výšek - od moře až po vrchol. Sea To Summit se zaměřuje na lehoučké, funkční a detailně dotažené vybavení na kempování, turistiku, cestování a spaní v přírodě.

Od moře až na vrcholky hor

Příběh jedné z nejznámějších značek dnešního outdoorového průmyslu, Sea to Summit, se začal psát v roce 1983, kdy její zakladatel Roland Tyson začal zkoušet doma na šicím stroji vyrábět své první pokusné outdoorové vybavení. Zanedlouho začal vyrábět nejrůznější vybavení pro dobrodruhy vyrážející do Australské divočiny i do hor všech zemí světa.

V roce 1991 svůj um dotáhl tak daleko, že společně s Timem Macartney-Snapem zvládli vybavit přelomovou expedici na Mount Everest, která oproti všem ostatním předešlým pokusům o zdolání nejvyššího vrcholu světa začínala přímo od hladiny moře. Tak náročný podnik vyžadoval vybavení, které v sobě muselo snoubit tehdy téměř nemožné – minimální hmotnost, univerzálnost a maximální životnost v náročných expedičních podmínkách. Vybavení obstálo, expedice uspěla a s ní se začal psát i příběh dnes již legendární značky Sea to Summit.

Na detailech záleží

V sortimentu Sea to Summit dnes najdeš vše od perfektních lehkých a pohodlných nafukovacích karimatek, spacáků a tarpů až po vybavení, které každý dobrodruh na své výpravě využívá doslova od rána do večera (vaky a obaly, příbory, lopatky apod.). Z karimatek je osvědčená například Sea to Summit Ultralight Insulated nebo cenově dostupný model na letní treky Sea to Summit Ultralight Air Mat, ale v poslední době svou nabídku rozšířili i o novinky, jako je lehká ale přitom neuvěřitelně pohodlná nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Lite XT™ Insulated.

Sea To Summit a Gramino.cz

U nás v Gramino jsme si ale rozhodně oblíbili i další drobnosti od STS, mezi kterými najdeš jejich lehké a odolné outdoorové nádobí a další příslušenství do expediční kuchyně. Nedáme však dopustit ani na malé, ale zásadní kusy vybavení, jako jsou outdoorové ručníky nebo polštářky na spaní. Často také používáme jejich nepromokavé a kompresní vaky na bezpečné uložení věcí v batohu. V Sea to Summit prostě vědí, že i ty nejmenší kusy vybavení by měly být funkční vychytané do posledního detailu a za to se je ceníme!

Zobrazen 1. – 32. z 135 výsledků