Nitecore

Nitecore je globální lídr v oblasti LED svítilen a nabíječek s více než 100 patenty a řadou ocenění. Vytváří inovativní produkty v široké škále oblastí a vede průmysl v nových standardech přenosnosti, estetiky, výkonu a funkčnosti.

Značka Nitecore, která je známá především díky svému inovativnímu přístupu k výrobě baterií, LED svítilen, čelovek a nabíjecích zařízení, si od svého založení v roce 2007 vysloužila pevné postavení na celosvětovém trhu. Za své produkty získala již řadu uznání i významných ocenění. 

Ať už se jedná o funkčnost nebo použité materiály, Nitecore nabízí prvotřídní kvalitu, na kterou se můžeš vždy spolehnout. Produkty jsou navrženy s důrazem na vysokou odolnost, dlouhou výdrž a maximální funkčnost, což je činí ideálními pro použití i v náročných podmínkách. Nitecore klade velký důraz na inovaci, takže každý detail je promyšlený do puntíku.

Mezi outdoorovými nadšenci, turisty a dálkovými trekaři se stala populární především díky svým čelovkám a powerbankám. V obou těchto kategoriích vyniká neuvěřitelným výkonem, kvalitou i nízkou hmotností. 

Čelovky řady NU v naší nabídce jsou speciálně navrženy s důrazem na minimální hmotnost a pohodlí i při dlouhodobé nošení. Vyhovují potřebám každodenního nošení, využít je tak můžeš například při běhu i během dálkových treků. Jsou lehké, výkonné a nabízí integrované USB dobíjení, takže je snadno a kdykoliv dobiješ i na cestách pomocí powerbanky. Pro ultralehké nadšence doporučujeme čelovku Nitecore NU25 UL s hmotností pouhých 45 gramů (včetně hlavového pásku)!

Asi nejvíce nás ale nadchly Nitecore powerbanky. Dostatečný zdroj energie je jedna z věcí, na kterou se v přírodě daleko od civilizace potřebuješ opravdu spolehnout. V dnešní době, kdy elektroniku na cestách používáme všichni a skoro pořád – ať už při focení, navigaci v mapách v telefonu, poslouchání hudby v bezdrátových sluchátkách, nebo třeba při trasování v chytrých hodinkách – mít spolehlivý, dostatečný a výkonný zdroj energie na cesty je prostě základ. Dlouhou dobu jsme hledali tu správnou powerbanku na běžné používání i na dálkové treky, o které nebudeme v batohu ani vědět. A pak jsme ji našli! Nitecore NB10000 je se svou hmotností 150 gramů nejlehčí powerbanka o kapacitě 10 000 mAh na světě. Doprovází nás vlastně téměř všude, kde jdeme, a nedáme na ni dopustit. Mezi jedny z nejlehčích na světě patří i její sestřička s dvojnásobnou kapacitou Nitecore NB20000, se kterou zvládneš nabíjet svou drobnou elektroniku i na dálkových trecích s dlouhými prodlevami mezi zásobovacími místy.

Zobrazuji všech 9 výsledků